Casa Do Pescador Hotel
Casa Do Pescador Hotel Cruz ligt in de nabijheid van Ashti Ma Parithosh, gelegen op 25 minuten lopen.
Dit pension is gelegen op 4 km van de Lagoa Azul.
Het hotel biedt de gasten een balkon en een kleedruimte, waar airconditioning, samen met een flatscreen TV met satellietzenders zijn beschikbaar. Dit pand in Cruz biedt kamers met een apart toilet en een douche. De badkamers bieden een apart toilet en een douche, samen met comfortartikelen zoals badlakens en handdoeken.
U kunt een gastronomische ervaring krijgen bij Barrinha de baixo dat de Braziliaanse keuken aanbiedt een paar momenten van Casa Do Pescador.
- Locale bezienswaardigheiden
- Lagoa Azul4746 km
- Passeio de bugue a Lagoa de Jijoca3300 km
- Rancho do Kite642 km
- JERIROUTE 4x4555 km
- Ashti Ma Parithosh1114 km
- Play Kite School710 km
- Duna Adventure1263 km
- Parador de Laguna Azul4594 km
- Strand van Préa999 km
- Top Jeri1336 km
- Luchthavens
- Regionale Luchthaven Comte. Ariston Pessoa15 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Elektrische waterkoker
Kamervoorzieningen
- Mini bar
- Kleedruimte
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Casa Do Pescador Hotel uitchecken?
Klanten van Casa Do Pescador Hotel moeten tot 12:00 uitchecken. - 🚪
Welke kamertypes worden aangeboden in Casa Do Pescador Hotel?
In Casa Do Pescador Hotel kunnen gasten uit Familie Kamer, Comfort Vierpersoonskamer en Standaard Suite met een Queen Size Bed kiezen. - ❓
Welke annuleringsvoorwaarden worden aangeboden in Casa Do Pescador Hotel?
Casa Do Pescador Hotel biedt gratis annuleringsvoorwaarden aan. Neem voor meer informatie gerust contact op met de directie.